Kopecký Bohdan (Litomyšl 1928 - 2010 Litomyšl)
Berounka Oty Pavla, popsáno, signováno a datováno vlevo dole Berounka Oty Pavla B. Kopecký 1986, kombinovaná technika/papír, 19,5 x 27,5 cm (výřez pasparty), lehce pokrčený list, pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |